$48Në vit

Server IPTV me cilësi të lartë

Abonimi më i mirë IPTV në Shqipëri

Smartonn ju ofron një IPTV Shqip me më shumë se 15,000 kanale premium dhe më shumë se 20,000 filma dhe seriale sipas kërkesës. Serveri ynë Premium ofron cilësi superiore imazhi dhe stabilitet të jashtëzakonshëm, pa ndërprerje.

Merrni abonimin tuaj

TV &
Transmetim

Abonimet tona IPTV ju ofrojnë akses në më shumë se 35,000 kanale dhe VOD

Video
Cilësia

Shumica e kanaleve tona Premium ofrohen në cilësi HD, Full HD dhe 4K.

teknike
Mbështetje

Mbështetja jonë është në dispozicion 24/7 për të zgjidhur problemet tuaja.

Totali i kanaleve

Pse të zgjidhni IPTV-në tonë Shqip?

Të gjitha kanalet televizive të preferuara në një abonim!

Shijoni shërbimin e abonimit IPTV shqip, akses të pakufizuar në botën e argëtimit. Një listë e plotë e të gjitha kanaleve evropiane të disponueshme.

Përfitoni nga abonimi më i mirë shqiptar IPTV dhe përfitoni nga cilësia HD dhe FHD me më shumë se 15,000 kanale Premium IPTV, kanale sportive dhe familjare, stabilitet, shpejtësi si dhe filma dhe seriale.

 • Mos humbisni asnjë ndeshje futbolli live

 • Të gjitha kanalet televizive të preferuara

 • Filma & Seriale me te gjitha te rejat

Testoni shërbimin tonë IPTV për 24 ore

 • Total
  Kanalet

 • Total
  Filmat

 • Total
  Seria

 • I kënaqur
  Klientët

Server IPTV me cilësi të lartë

Zgjidhni tonën
Abonimet IPTV

IPTV Shqip

12 muaj

 • Hyni në +15,000 kanale

 • Qasja +20,000 VOD​

 • Filma dhe seriale të pakufizuara

 • Cilësi e lartë 4k/HD/Full HD

 • Përditësime falas

$ 39 .99

/ muaj

IPTV Shqip

12 muaj

 • Hyni në +15,000 kanale

 • Qasja +20,000 VOD​

 • Filma dhe seriale të pakufizuara

 • Cilësi e lartë 4k/HD/Full HD

 • Përditësime falas

$ 48 .00

/ Viti

IPTV Shqip

12 muaj

 • Hyni në +15,000 kanale

 • Qasja +20,000 VOD​

 • Filma dhe seriale të pakufizuara

 • Cilësi e lartë 4k/HD/Full HD

 • Përditësime falas

$ 39 .99

/ muaj

+35000

Lista e luajtjes

IPTV Shqip

12 muaj

 • Hyni në +15,000 kanale

 • Qasja +20,000 VOD​

 • Filma dhe seriale të pakufizuara

 • Cilësi e lartë 4k/HD/Full HD

 • Përditësime falas

$ 48 .00

IPTV

IPTV SHQIP ËSHTË OFRUESI I SHËRBIMIT IPTV #1 NË SHQIPËRI

IPTV Shqip

Hapi në të ardhmen e televizionit me IPTV Shqip. Përjetoni një nivel krejtësisht të ri shikimi të jashtëzakonshëm dhe bini në dashuri me botën magjepsëse të shërbimeve moderne televizive.

Duke prezantuar tonë Abonim IPTV, zgjedhja më e mirë për entuziastët e sportit në Evropë. Me një përzgjedhje mbresëlënëse prej mbi 5500+ kanalesh sportive, nuk do të humbisni asnjë moment të lojërave dhe ndeshjeve tuaja të preferuara. Pavarësisht nëse jeni në futboll, kriket, golf ose ndonjë sport tjetër, abonimi ynë ofron mbulim gjithëpërfshirës dhe ofron transmetim me cilësi të lartë direkt në dhomën tuaj të ndenjes. Thuaju lamtumirë problemeve zhgënjyese të tamponit dhe kënaqu me argëtimin e pandërprerë.

Pse të zgjidhni pajtimin tonë IPTV?

[ez-toc]

Në Evropë, tonë Shërbimi i abonimit IPTV është një lider në ofrimin e një përvoje të jashtëzakonshme shikimi. Ne ofrojmë një gamë të gjerë kanalesh në zhanre të ndryshme, duke përfshirë lajme, dokumentarë, filma, muzikë dhe një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të kanaleve sportive. Abonimi ynë mbulon të gjitha nevojat tuaja argëtuese në një vend. Përveç kësaj, tonë Shërbimi IPTV është i pajtueshëm me pajisje të ndryshme, duke ju lejuar të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar në çdo kohë dhe kudo. Për t'ju dhënë qetësi, ne ofrojmë gjithashtu një garanci 7-ditore të kthimit të parave, në mënyrë që të mund të provoni shërbimin tonë pa asnjë rrezik.

Të gjitha ndeshjet tuaja të preferuara të futbollit

Përjetoni botën emocionuese të sportit pikërisht në majë të gishtave tuaj. Gama jonë e gjerë prej 5500+ kanalesh sportive ju lejon të kënaqeni duke parë sportet tuaja të preferuara nga e gjithë bota. Nga ndeshjet emocionuese ndërkombëtare deri te turnetë emocionuese rajonale, çdo ngjarje magjepsëse është lehtësisht e arritshme. Për më tepër, kanalet tona ofrojnë komente dhe analiza të hollësishme të nivelit të lartë, duke ju zhytur plotësisht në atmosferën e mbushur me aksion.

Përjetoni si kurrë më parë IPTV Shqip me abonimin tonë Shqip IPTV. Shijoni një gamë të gjerë kanalesh sportive dhe një përzgjedhje të gjerë kanalesh me cilësi të lartë, të gjitha të ofruara nën shërbimin tonë të pashembullt Best IPTV Europe. Ne kemi prioritet kënaqësinë tuaj, ndaj filloni të përjetoni ndryshimin që sot.

IPTV Shqiptar

Shikuesit që kërkojnë kontroll më të madh mbi përmbajtjen e tyre televizive shpesh i drejtohen shërbimeve Shqip IPTV. Këto shërbime ofrojnë një gamë të gjerë kanalesh televizive britanike dhe ndërkombëtare, duke u dhënë shikuesve mundësinë të zgjedhin saktësisht atë që duan të shikojnë.

Iptv Shqip ofron një përzgjedhje të gjerë të mbi 99,000+ kanaleve IPTV dhe më shumë se 30,000 video sipas kërkesës. Shërbimi ynë është me kosto efektive dhe ofron kanale të besueshme në cilësi me definicion të lartë.

Thuaj lamtumirë atyre faturave të shtrenjta të kabllove! Shërbimi ynë IPTV siguron transmetim të pandërprerë me një kohë funksionimi të garantuar prej 99.99%. Përjetoni shikimin e qetë dhe pa bufer (kërkohet lidhje e qëndrueshme në internet) dhe shijoni shërbimin tonë solid IPTV me një çmim të pakrahasueshëm. Ne qëndrojmë pas shërbimit tonë me një garanci të kënaqësisë 100%.

ABONIMI MË I MIRË IPTV N°1 NË 2023

IPTV Shqip

Shqip IPTV është një ofrues shërbimi IPTV me cilësi të lartë që ofron mbi 13,000 kanale në serverin e tyre privat, duke siguruar një përvojë të shpejtë dhe të besueshme transmetimi me rrjetin e tyre +10 Gbps.

Me Shqip IPTV, ju keni lehtësinë e transmetimit të kanaleve dhe mediave direkt në pajisjen tuaj. Nëse keni një TV inteligjent nga Samsung ose LG, një PC ose Mac, një Apple iPhone ose iPad, një Apple TV 4 ose 5, një kuti IPTV Amazon Firestick, telefona dhe tableta Android, kuti Android si kutia mbrojtëse Nvidia MAG AVOV VU+ Enigma 2 Dreambox Openbox Dreamlink, ose edhe nëse preferoni të përdorni STB Emulator, GENIPTV Shop ju ka mbuluar.

IPTV Shqip – Abonim Premium i Serverit

Shqip IPTV është një ofrues i besueshëm i abonimeve të transmetimit në internet. Ne ofrojmë transmetime të qëndrueshme IPTV për klientët në vende të ndryshme. Inxhinierët tanë të përkushtuar të rrjetit sigurojnë shpërndarjen e mediave dixhitale me cilësi të lartë, duke ofruar argëtim për klientët tanë të çmuar.

Me një abonim Shqip IPTV, mund të aksesoni pa mundim mijëra kanale nga e gjithë bota në gjuhë të ndryshme. Shijoni përmbajtje me rezolucion të lartë, duke përfshirë cilësinë HD, Full HD dhe 4K, pikërisht në pajisjen tuaj të preferuar.

Pavarësisht nëse është një TV inteligjent, tabletë ose smartphone, gjithçka që ju nevojitet është një lidhje e qëndrueshme interneti për të filluar transmetimin e shfaqjeve tuaja të preferuara pa asnjë ndërprerje. Vendosja e pajtimit tuaj IPTV është e shpejtë dhe pa probleme; thjesht bëni rregullime në cilësimet dhe filloni të eksploroni mundësi të pafundme argëtimi.

Në epokën e sotme të drejtuar nga teknologjia, ka mënyra të shumta për të hyrë në përmbajtje televizive. Një sistem i tillë që po bën një ndikim të rëndësishëm është IPTV (Internet Protocol Television). Siç sugjeron emri, IPTV përdor Protokollin e Internetit për të ofruar përmbajtje.

Ky shërbim mund të integrohet pa probleme me telekomunikimet dhe lidhjet me brez të gjerë të përdorur gjerësisht. Në thelb, çdo shërbim që transmeton të dhëna paketash mund të përdoret me IPTV.

Shqip IPTV, i njohur gjithashtu si Shqip IPTV, është një ofrues i besueshëm dhe popullor IPTV që ofron një gamë të gjerë kanalesh dhe opsionesh video sipas kërkesës. Me Shqip IPTV, ju mund të gëzoni akses në mbi 13,000 kanale me definicion të lartë pa pasur probleme me ngrirjen ose paqëndrueshmërinë. Bashkohuni me komunitetin Shqip IPTV sot për një përvojë të jashtëzakonshme abonimi IPTV.

Pse të përdorni shërbimin tonë IPTV

Me një abonim Shqip IPTV nga Smartonn, mund të gëzoni akses në mbi 80,000 kanale, filma dhe seriale që përmbajnë të gjitha programet tuaja të preferuara.

Përjetoni transmetimin me cilësi të lartë të kanaleve tuaja të preferuara nga e gjithë bota me abonimin tonë Shqip IPTV. Shijoni serverin më të shpejtë dhe më të qëndrueshëm, duke ofruar përmbajtje në cilësi mahnitëse 4K dhe Full HD. Pavarësisht se çfarë pajisje po përdorni, abonimi ynë është i pajtueshëm për të siguruar një përvojë optimale shikimi.

Me një abonim Shqip IPTV nga Smartonn, ju mund të gëzoni akses të pakufizuar në programet tuaja të preferuara. Pavarësisht nëse jeni pas sportit, lajmeve, filmave vizatimorë, filmave, serialeve ose shfaqjeve PPV, Smartonn ofron një gamë të gjerë kanalesh dhe VOD për të përmbushur interesat tuaja. E gjitha është e disponueshme me lehtësi përmes një llogarie përdoruesi!

IPTV Shqip – Stabilitet i shpejtë i serverit

Me shumë vite përvojë, ne ofrojmë një shërbim Shqip abonimi IPTV. Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë cilësinë më të lartë të TV live dhe VOD. Ne e arrijmë këtë përmes serverëve tanë të fuqishëm dhe të qëndrueshëm që sigurojnë shikim të pandërprerë dhe cilësi të jashtëzakonshme imazhi.

Merrni zgjidhjen më të mirë IPTV me një çmim të volitshëm dhe shijoni filmat dhe shfaqjet tuaja televizive të preferuara me definicion të lartë. Kapni të gjitha lojërat më të mëdha dhe ngjarjet PPV. Uluni me një tas me kokoshka dhe përjetoni emocionet.

Ofruesi i Shërbimit IPTV #1

 

IPTV Shqip

IPTV Shqip është një shërbim IPTV i bazuar në abonim që ofron mbi 3000 kanale, filma dhe seri. Ajo u njoh si një ofrues shumë i vlerësuar IPTV në 2023.

Në IPTV Shqip, ne ofrojmë shërbime IPTV për klientët në mbarë botën. Kanalet tona IPTV njihen për rezolucionin e tyre FHD me cilësi të lartë dhe përzgjedhjen e pakrahasueshme në treg.

Zbuloni një përvojë premium argëtimi me IPTV Shqip. Shijoni aksesin në mbi 3000 kanale IPTV drejtpërdrejt dhe një bibliotekë të gjerë me mbi 10 mijë filma dhe seriale. Filloni abonimin tuaj sot dhe ngrini opsionet tuaja të argëtimit.

Blini Abonimin më të mirë IPTV

Shqip IPTV ofron një linjë gjithëpërfshirëse me mbi 50 kanale televizive, duke e bërë atë një nga ofruesit kryesorë të IPTV në dispozicion. Me opsione të përballueshme abonimi duke filluar nga vetëm $40 në muaj, qasja në shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

IPTV-ja jonë është e pajtueshme me të gjitha pajisjet

Pavarësisht nëse preferoni transmetimin në kompjuterin tuaj, smartphone ose TV inteligjent, Shqip IPTV është i pajtueshëm me të gjitha pajisjet e njohura. Provoni sot dhe zbuloni komoditetin dhe shumëllojshmërinë e përzgjedhjes mbresëlënëse të kanaleve të Shqip IPTV.

Shqip IPTV është një opsion i shkëlqyeshëm për të parë TV drejtpërdrejt në FireStick pa prishur bankën. Për vetëm $20 në muaj, ju keni akses në mbi 60 kanale dhe një shumëllojshmëri përmbajtjesh sipas kërkesës. Është një abonim IPTV i përballueshëm që ofron argëtim cilësor.

Përjetoni një gamë të gjerë opsionesh argëtimi me Shqip IPTV. Shijoni një përzgjedhje të larmishme të kanaleve televizive të drejtpërdrejta, filmave dhe programeve të njohura në gjuhë të ndryshme. Qëndroni të përditësuar me filmat dhe shfaqjet më të fundit televizive përmes veçorisë së përshtatshme të kapjes. Plus, maksimizoni përvojën tuaj të shikimit me veçorinë me shumë ekrane që ju lejon të shijoni programe të shumta njëkohësisht.

Ofruesi më i mirë i IPTV Shqiptar

Pse të zgjidhni IPTV Shqip?

 • K

  Cilësi Ultra HD

 • Totali i kanaleve

Ne vendosim cilësinë e shërbimeve tona IPTV në radhë të parë, duke siguruar pritje të qetë të kanaleve me cilësi të jashtëzakonshme. E pajtueshme me Samsung dhe LG Smart TV, Sony Android Smart TV, Apple TV dhe më shumë.

KLIENTËT AVIS

Çfarë mendojnë klientët tanë për ne